Wordde boşluk(space) tuşuna basınca nokta çıkması sorunu nasıl çözülür?

18.07.2019 - Okunma Sayısı : 5880
Wordde boşluk(space) tuşuna basınca nokta çıkması sorunu nasıl çözülür?
Ekran Görüntüsü
Word
Yukarıdaki ekrandaki gibi bir probleminiz varsa
Bu paylaşımda sizlere Microsoft Word'de boşluk tuşuna bastığınızda arada nokta çıkması nasıl çözülür, uygulamalı olarak gösterdim. Yazılı Anlatım
Ctrl+Shift+8 tuşlarına basarak problemi giderebilirsiniz.
(Harflerin üstünde bulunan 8 rakamı, sağdaki 8 rakamı ile olmuyor.)
Videolu Anlatım


Etiketler : nasıl yapılır office word microsoft microsoft word word boşluk Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.