RSS Bandit, Rss Okuyucu


RSS Bandit, Rss Okuyucu

Yazı Tarihi : 16.08.2019

Okunma Sayısı : 30


Rss, web sitelerine yeni eklenen, paylaşılan içeriğin kolayca takip edilmesini sağlayan bir web sayfası habercisidir.Rss ile ilgili ilerde daha kapsamlı yazılar paylaşacağım.

Rss Bandit yazılımı ücretsiz bir Rss okuyucu yazılım.Bu yazılım ile beğendiğiniz siteleri ekleyebilir tek bir tuşla beğendiğiniz sitelerdeki yeni haberlere erişebilirsiniz.

Kolay teknolojik bilgiler Rss Linki

http://www.kolayteknolojikbilgiler.com/feed/

Yeni ye tıklayıp yukarıdaki linki adres çubuğuna kopyalayıp eklediğinizde, Kolay teknolojik bilgilere yeni eklenen paylaşım ve haberleri bu yazılım üzerinden öğrenebileceksiniz.

Gereksinimler

Net Framework 3.5

İndirme Bağlantısı

https://sourceforge.net/projects/rssbandit/files/RssBandit1.9.0.1002installer.zip/download

Ana Sayfa

https://rssbandit.org


Yorumlar


Faydalı bilgiler, pratik problem çözümleri, nasıl yapılır paylaşımları, yazılımlar ve teknoloji haberleri paylaşan bilgi platformu

  • Tüm Hakları Saklıdır.
  • designer isilak
Uyarılar :Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır