Program Kaldırma Aracı : Absolute Uninstaller


Program Kaldırma Aracı : Absolute Uninstaller

Yazı Tarihi : 15.12.2018

Okunma Sayısı : 35


Bu yazımda Absolute uninstaller yazılımını inceledim.Absolute uninstaller programı windows’un denetim masasındaki program kaldırma aracı işlevini gören alternatif  bir yazılım kaldırma programı.Bu programın birçok alternatifi bulunmaktadır.

İndirmek için tıklayınız

Öncelikli olarak uyarıyım programı kurarken işaretlediğiniz tiklere dikkat edin. Genelde herkes programın biran önce kurulması için hızlı hızlı next (ileri) basıyor.Bunun sonucunda program kuruluyor, ama yanında birçok gerekli veya gereksiz programda kuruluyor.

Ben yazılımın free(ücretsiz) versiyonunu kurdum.indirme bağlantısındaki linkte ücretsiz versiyonudur.Dilerseniz pro versiyonunuda satın alıp kullanabilirsiniz.

Programda ilk gözüme çarpan şey türkçe olması.Yani okuduğunuzu anlayabiliyorsunuz.

Toplu kaldırma özelliği beni etkiledi denedim aynı anda iki yazılımında uninstall ekranı açıldı.Windows’un kendi yazılım kaldırma ekranında birini kaldırdığınızda diğerinide kaldırmanızı engelliyor.Birini başlattığınızda diğerinide başlatmak için ilkinin bitmesini beklemelisiniz.

Girişi kaldır seçeneği var bu seçeneğini test ettim girişi kaldır a tıkladığınızda programınız denetim masasındaki yüklü programlar listesinde görünmüyor.ancak programın dosyaları olduğu gibi bilgisayarınızda kalıyor.kaldırılmış girişleri düzen kısmından yeniden girişten geri listeye alabiliyorsunuz.

İndirmek için tıklayınız

Ana Sayfa


Yorumlar


Faydalı bilgiler, pratik problem çözümleri, nasıl yapılır paylaşımları, yazılımlar ve teknoloji haberleri paylaşan bilgi platformu

  • Tüm Hakları Saklıdır.
  • designer isilak
Uyarılar :Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır